+48 519 527 111 [email protected]

Zakwaterowanie

Zapraszamy Państwa na wypoczynek do malowniczej nadmorskiej miejscowości Bobolin niedaleko Darłowa, gdzie znajduje się nasz Ośrodek Perła Bałtyku.
Bobolin zlokalizowany jest w strefie ze specyficznymi walorami mikroklimatycznymi, w pobliżu sosnowego lasu i w odległości ok. 300 m od szerokiej, piaszczystej i czystej plaży. Jest to niewątpliwie bardzo duży walor w pasie nadmorskim.

Domki

Przygotowaliśmy dla Was komfortowe domki letniskowe przeznaczone dla 4-5 osób. Każdy domek składa się z pokoju dziennego z rozkładaną kanapą, wyposażonego aneksu kuchennego, sypiali oraz łazienki z prysznicem.

Parking

Na terenie Ośrodka zapewniamy miejsca parkingowe, jedno miejsce przypada na jeden domek.

Plac zabaw

Dla dzieci przygotowaliśmy wspaniały plac zabaw, gdzie dzieci mogą się bawić od rana do późnego wieczora – jest to miejsce przyjazne dla wszystkich grup wiekowych, mamy wydzieloną strefę rekreacyjną z hamakiem, leżakami oraz mini boisko do gry w piłkę. Istny raj dla wszystkich dzieci.

Pobyt zwierząt domowych do uzgodnienia z recepcją przed przyjazdem.

Dobę hotelową rozpoczynamy o godz. 15.00, kończymy w dniu wyjazdu o godz. 10.00.

Spędzą u nas Państwo niezapomniane chwile podczas swojego pobytu – miło nam będzie jeżeli wybierzecie Państwo nasze domki na wakacje lub inne specjalne okazje.

Zapraszamy serdecznie.
Paweł, Monika i Bruno 🙂